14-місний жіночий номер
 
14-місний жіночий номер

Тип номера: по-справжньому жіночий номер, названий на честь відомого однойменного балету. Виконаний у східному стилі, з рожевими балдахінами, безліччю м’яких подушечок і дивовижними картинами з життя східних танцівниць. Справжній гарем! 14942-чNPVTZW
Кількість місць: 14
Площа номера: 33 кв.м.
Послуги в номері

WiFi
Телевізор, HDTV
Розетки 220 В
Постільна білизна, ковдра, рушники
Тапочки
Ортопедичні матраси
Щоденне прибирання
Кондиціонер, опалення

Лібрето БАХЧИСАРАЙСЬКИЙ ФОНТАН

У замку князя Адама бал. Марія і Вацлав закохані один в одного і насолоджуються веселощами, молодістю і життям. Але раптом з’являються польські вояки з полоненим татарином. Ніхто не хоче припиняти веселощів і не сприймає звістку про наближення ворога всерйоз. Татари нападають –Марія і Вацлав намагаються втекти. По дорозі вони зустрічають Гірея, він вбиває Вацлава і забирає Марію в свій гарем.
Улюблена дружина Гірея, Зарема, чекає з нетерпінням чоловіка. Але чоловік закохався в прекрасну полонянку, і Зарема стала йому не цікава. Дуже ревнива Зарема проникає в кімнату Марії і вбиває її, хоч Марія і намагається пояснити Заремі, що вірна пам’яті Вацлава.
Гірей не прощає вбивство і наказує скинути Зарему у прірву. А сам залишається сумувати біля фонтану сліз по своїй Марії.

Узнать цену >>