15-місний спільний номер
15-місний спільний номер

Тип номера: загальний номер для веселих компаній, названий на честь відомого однойменного балету. Виконаний у стилі епохи Непу: багато золота, світла і друзів.
Кількість місць: 15
Площа номера: 30 кв.м.
Послуги в номері

WiFi
Телевизор, HDTV
Розетки 220 В
Постельное бельё, одеяло, полотенца
Тапочки
Ортопедические матрасы
Ежедневная уборка
Кондиционер, отопление

Лібрето ЗОЛОТИЙ ВІК

Молода радянська республіка. Приморське місто. На святі, під час народного гуляння, актор Борис зустрічає дівчину Риту. Не встигнувши познайомитися, Рита зникає зі свята. Борис, переслідуючи дівчину, потрапляє в ресторан «Золотий Вік», де проходить естрадний виступ. Головні герої вистави — мадемуазель Марго і месьє Жак.
По закінченню вистави Борис розуміє, що Марго — це Рита. Молоді люди дуже раді зустрічі, що зовсім не подобається месьє Жаку. Але він йде з Люськой до своїх дружків бандитам, де елегантний месьє Жак перетворюється в Яшку, який готовий знову грабувати і вбивати.
Провернувши свої темні справи, Яшка повертається в «Золотий Вік» і бачить танцюючих Риту і Бориса. Збожеволівши від ревнощів, він затіває бійку з Борисом.
Незабаром Яшка зізнається у своїй любові Риті, але її серце вже віддано Борису. Не звиклий до поразки, Яшка злиться і знову йде на пограбування. Після пограбування вони випадково натикаються на Бориса з друзями, і Борис дізнається хто такий месьє Жак.
Переслідуючи бандитів, Борис з друзями знову опиняються в «Золотому столітті», де, як ні в чому не бувало, проходить виступ з месьє Жаком і пані Марго. Люська, намагаючись попередити Яшку про небезпеку, стає свідком чергового його освідчення в коханні до Риті. Приревнувавши, Люська намагається вбити Риту, але помирає від рук Яшки.
Бандити хочуть захопити Риту в заручники, але тут з’являється Борис з друзями, знешкоджують банду і звільняють дівчину.
Закохані Борис і Рита вже не розлучаться ніколи.

Узнать цену >>