4-місний спільний номер
4-місний спільний номер

 

Тип номера: загальний номер розрахований на компанію або сім’ю з 4 осіб. Названий на честь відомого однойменного балету. Виконаний в ніжних салатних тонах, з безліччю дрібниць «hand made». За додаткову плату можна користуватись індивідуальним санвузлом і модною душовою кабіною з гідромасажем та радіо!14942-NPVTZW
Кількість місць: 4
Площа номера: 15 кв.м.
Послуги в номері

WiFi
Телевізор, HDTV
Розетки 220 В
Постільна білизна, ковдра, рушники
Тапочки
Санвузел і душова (гаряча вода 24г)
Ортопедичні матраси
Щоденне прибирання
Кондиціонер, опалення

Лібрето ЛІСОВА ПІСНЯ

Ранньою весною в старому густому лісі все йде своєю чергою – русалки грають з чортами і не слухаються свого водяного. В цей ліс потрапляє Лукаш зі своїм дядьком Левом. Там на галявині він грає чарівну мелодію, яка привертає увагу Мавки. Він зачарований нею. Русалки ж тим часом намагаються заманити Лукаша в болото, але Мавка рятує його від смерті. Лукаш залишає ліс, а Мавка розуміє, що закохалася в нього і йде за ним.
Побудувавши будинок на лісовій галявині, вони намагаються жити разом, але мати Лукаша незлюбила Мавку і сватає йому Килину. Лукаш зачаровується простою сільською дівчиною і зраджує Мавку, вона йде назад в свій ліс. Під час весілля Килини і Лукаша з’являється образ Мавки. Лукаш розкаюється у своєму зрадництві і тікає з весілля шукати Мавку в ліс.
Лісові мешканці не пробачили зради їх подруги і, коли вона потрапляє в ліс, вони позбавляють його розуму. Але сила кохання Мавки знову рятує коханого від смерті. Мавка йде за ним у село. Килина, побачивши її, заклинає і перетворює в вербу. Син Килини просить Лукаша зробити сопілку з цієї верби. Лукаш робить і починає грати. З сопілці ллється та сама мелодія, яка познайомила Мавку і Лукаша. Розгнівана Килина змушує зрубати вербу, але рука Лукаша не піднімається зробити це.
Лукаш знову йде в ліс. І досі він грає чарівну мелодію, якої Мавка віддала своє тіло, а Лукаш душу.

Узнать цену >>