3-місний сімейний номер
3-місний сімейний номер

Тип номера: сімейний номер для 3 осіб. Названий на честь відомого однойменного балету. Виконаний в ніжних блакитних тонах. Але при цьому ви точно не змерзнете на широкому двоспальному ліжку зі зручним матрацом! 14942-NPVTZW
Кількість місць: 3
Площа номера: 13 кв.м.
Послуги в номері

WiFi
Телевізор, HDTV
Розетки 220 В
Постільна білизна, ковдра, рушники
Тапочки
Ортопедичні матраси
Щоденне прибирання
Кондиціонер, опалення

Лібрето СНІГУРОЧКА

Снігуронька — дочка Мороза та Весни, яка розгнівала своїм народженням Сонце. З тих пір у світі людей запанував розлад. Батьки вирішують віддати її людям, щоб хоч якось відновити худий мир. І залишають дівчину у лісі, де її знаходять бездітні чоловік з дружиною. Але Мороз передрікає Снігуроньці загибель від любові.
У світі людей дівчина зустрічає Леля, який допомагає їй освоїтися на землі берендеїв. Але потім йде до інших дівчат і вибирає Купаву. Снігуронька засмучена тим, що Лель залишив її, вона розуміє, що життя в світі людей це не тільки гуляння та пісні, але й біль.
Наречений Купави, Мізгірь, побачивши Снігуроньку, зраджує своїй нареченій. Хоч Снігуронька і не відповіла йому взаємністю, це призвело до суду над зрадником і прокляттям Снігуроньки. На суді Мізгірь відмовляється від Купави, але це не розтопило крижане серце Снігуроньки. Мізгірь викликається запалити любов у серці Снігуроньки.
Снігуронька сама відправляється в зачарований ліс до своєї матері Весни. Вона просить її нагородити даром любові, і готова за це віддати все, навіть життя. Весна одягає на голову дівчини вінок, і тим самим позбавляє Снігуроньку даром безсмертя. Весна застерігає дочку про можливість смертельної небезпеки, але Снігуронька з радістю відправляється назустріч любові і людям.
Закохана Снігуронька зустрічає Мізгіря і говорить йому про свою любов, а також про те, що ця любов може її погубити. Мізгірь не вірить, що щось може перешкодити їхньому щастю. Але пророцтво Морозу збувається — Снігуронька виходить перед царем і всім народом, щоб відкрити свою любов до Мізгірю, але гине, таючи в променях сонця. Мізгірь в горі, впадає в озеро і гине.
Загибель Снігуроньки повертає людям диво любові і світла.

Узнать цену >>