Для комфорту всіх ваших гостей і підтримки атмосфери дружби і взаєморозуміння, слід пам’ятати, що:

 1. Двері хостелу Баллет відкриті для вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. У нічний час вхід в хостел охороняє домофон – телефонуйте, вас пропустять.
 2. Час заїзду в хостел Баллет – 14:00; розрахунковий час – 12:00.
 3. Якщо ви плануєте заїхати раніше (з 6:00 до 12:00) або виїхати пізніше (до 18:00), слід сплатити додатково половину вартості однієї доби. Якщо ви заїжджаєте раніше 06:00 або виїжджаєте пізніше 18:00, доведеться доплатити за повну добу.
 4. Якщо ви не встигаєте заїхати до 14:00 (з причини пізнього рейсу або його затримки, або іншої причини), просимо вас попередити про це адміністрацію готелю заздалегідь, але не пізніше 18:00. В іншому випадку бронь знімається.
 5. Заїзд в готель можливий лише за наявності паспорта або документа що його замінює (військовий квиток для військовослужбовців або свідоцтво про народження для осіб віком до 16 років). Гості готелю, що мають паспорт, але не досягли 18 річного віку повинні мати нотаріально завірене доручення від одного з батьків, що дозволяє їх самостійне розміщення в готелі.
 6. Гості можуть запросити своїх друзів в хостел з 9:00 до 23:00. В інший час ми не вітаємо присутність в готелі сторонніх людей.
 7. Ми просимо наших гостей внести оплату за весь термін проживання в нашому хостелі (виключаючи заздалегідь зроблену передоплату) в момент заїзду.
 8. Ми просимо всіх гостей, йдучи з готелю, залишати ключі від номера на стійці у адміністратора.
 9. Забороняється шуміти і турбувати інших проживають в період c 23:00 до 9.00.
 10.  Хостел Баллет не несе відповідальності за збереження грошових коштів і цінних речей, залишених без нагляду на території хостелу (в тому числі і в вашому номері). Залишаючи номер, закривайте двері на ключ. Цінні речі на час проживання можуть бути залишені в сейфі за стійкою адміністратора.
 11. При проживанні груп, ми просимо тур-лідерів внести суму в розмірі 1000 грн, в якості завдатку, що забезпечує збереження майна хостелу. При виїзді групи з готелю застава повертається.
 12. Гості, які проживають в багатомісних номерах, вносять заставу в розмірі 70 грн для отримання ключа від індивідуального локера. При виїзді з хостелу застава повертається в повному об’ємі.
 13. Будь ласка, бережіть майно та обладнання нашого хостелу. У разі втрати або пошкодження майна нашого хостела, слід компенсувати його вартість.
 14. Вживання міцних спиртних напоїв в хостелі суворо заборонено.
 15. В цілях безпеки, В номерах забороняється використання електронагрівальних приладів (чайників, прасок, кип’ятильників та подібного електрообладнання).
 16. Не дозволяється зберігати в номерах громіздкі речі, легкозаймисті матеріали, вибухонебезпечні речовини і продукти, що швидко псуються.
 17. Проживання в хостелі з домашніми тваринами не допускається.
 18. Паління на території хостелу не дозволяється. Дізнайтеся у адміністраторів про спеціально відведені місця для паління.
 19. Постільна білизна та рушники входять у вартість проживання. Зміна білизни проводиться на четверту добу проживання, або раніше за додаткову плату чи за запитом. Вологе прибирання номеру та винесення сміття проводяться кожну другу добу.

 

Інші документи:

Основний договір на 3-х мовах (українська, російська, англійська)
 

Додаток до договору про обробку і захист персональних даних на 3-х мовах (українська, російська, англійська)

Згода на збір та обробку персональних даних на 3-х мовах (українська, російська, англійська)

Умови використання інтернет-сайту ballet.ua на 3-х мовах (українська, російська, англійська)
 

Прейскурант на 3-х мовах (українська, російська, англійська)

Картка клієнта на 1 людину на 3-х мовах (українська, російська, англійська)

Картка клієнта на 5 осіб на 3-х мовах (українська, російська, англійська)

Попередження про порушення правил користування готелем на 3-х мовах (українська, російська, англійська)