Вс2ім привіт!

Мене звати Ната. Як радив великий китайський мудрець Конфуцій – вибирай собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті. Мабуть, це одне з моїх життєвих кредо. Я працюю там, де отримую від роботи задоволення.

До своєї роботи я ставлюся відповідально і серйозно. Кожен день в нашому хостелі зупиняються абсолютно різні люди, з різними поглядами на життя, менталітетом, запитами та вимогами. Ми намагаємося забезпечити кожному гостю комфорт і затишок, створити домашню атмосферу. Тому вся наша команда і я, в тому числі, докладаємо максимальних зусиль для незабутнього перебування наших гостей в Києві і у нас в хостелі.

Я люблю знайомитися, спілкуватися, вмію розповідати багато цікавих речей про Київ, створювати людям гарний настрій.

З нетерпінням чекаємо Вас в нашому хостелі! А ще вас чекають тут позитивні емоції і радість!

Вс4ім привіт і ласкаво просимо до нашого хостелу БАЛЛЕТ!

Мене звати Ярославна. Я щаслива, що працюю в такому місці, як хостел БАЛЛЕТ. Найцікавіше в моїй роботі – це можливість знайти друзів з усього світу і дізнатися багато нового.
Я вірю, що працювати треба не там, де більша зарплата, а там, де подобається, де згуртований колектив, де тепло і затишно, як вдома. Я з упевненістю можу сказати, що я знайшла таке місце.Вся енергія та емоції, які я з радістю віддаю нашим гостям, повертаються до мене і збагачують мене. Чудову атмосферу, яка панує в хостелі БАЛЛЕТ, створює не тільки персонал, але й самі гості. У процесі спілкування я росту і розвиваюсь, дізнаюся багато нового і корисного. Це дуже захоплюючий процес!

Приїжджайте до нас у гості і ви не пошкодуєте, що опинилися саме тут!

снежанаВсім привіт!

Мене звати Сніжана. Як казав англійський актор Шон Марк Бін: «Робота стає в кайф тоді, коли ти віддаєшся, що забуваєш, яке сьогодні число».

Я працюю в найкращому арт-хостелі БАЛЛЕТ, який став для мене другим домом. Тут я познайомилася з прекрасними людьми і отримала колосальний досвід. В нашому затишному готелі, розташованому в самому центрі старого Києва, щодня зупиняється багато цікавих людей. Спілкуючись з ними, дізнаєшся неймовірні факти про різні куточки світу.

Ми робимо все можливе, щоб у наших гостей залишилися тільки теплі спогади про це місце. Тому я намагаюся прикладати максимум зусиль, щоб у нашому хостелі панував затишок, і щоб до нас поверталися знову і знову.

Приїжджайте і ви не пошкодуєте, а наша команда зробить все для вашого незабутнього відпочинку! Чекаємо вас з нетерпінням!

оляПривіт, мене звати Оля. Я адміністратор в хостелі БАЛЛЕТ.

За освітою я журналіст, а за вдачею – людина творча і діяльний. Відповідно, і роботу я шукала під стать собі, адже сидіти в офісі і виконувати нудну паперову роботу я б не змогла.

В хостелі БАЛЛЕТ я знайшла все, що шукала. Моя робота стала для мене місцем, в якому я відчуваю себе привітною господинею, приймає друзів з усього світу. Тому я намагаюся, щоб нашим гостям було у нас затишно і комфортно. Величезну роль у цьому відіграє і наш інтер’єр, виконаний з особливою любов’ю і теплом. У нас в хостелі кожен гість стає дорогим другом, якого ми раді бачити знову і знову.

А ще я дуже люблю наш дружній колектив, який став для мене другою сім’єю. Я вважаю, що мені дуже пощастило працювати в такому чудовому місці, як наш хостел Баллет.

Приїжджайте до нас в гості!

леля

Привіт!

Мене звати Оля, але для друзів я Льоля. В хостел Баллет я потрапила випадково і не пошкодувала про це жодної секунди. Адже складно уявити місце роботи краще від цього. Я ніколи не була за кордоном, але гості з інших країн приносять з собою частинку свого дому. Тут я маю можливість дізнаватися про інші міста і країни від людей, які там живуть, і це неймовірно цікаво.

У нашого хостелу є душа, і я відчуваю себе її частинкою. Все тут говорить про яскраву індивідуальність: і інтер’єр, і люди, які тут працюють, і керівництво. Кожен з нас намагається зробити хостел ще краще, ще затишніше. Я думаю, наші гості відчувають це, тому повертаються знову і знову, дивуючись нашим постійним перетворенням.

Всім раджу відвідати це дивовижне місце – наш хостел Баллет, зануритися в його атмосферу, стати частинкою нашої дружної сім’ї.

вероникаВсім привіт!

Мене звати Вероніка. Покоївкою я працюю вже 3 роки, але в хостел Баллет прийшла зовсім нещодавно. Цього часу виявилося достатньо, щоб зрозуміти, що хостел – це дивовижне місце, де робота приносить тільки задоволення. Тепло і затишок – саме це притягує сюди і доброзичливий персонал , і гостей не лише з України, а й з усього світу. Роботи в хостелі БАЛЛЕТ вистачає на всіх, але це чудовий досвід, наповнений новими знайомствами і цікавими людьми.

Варто лише раз відвідати наш прекрасний хостел, і вам захочеться повернутися знову і знову!