Шановний гість!

Будь ласка, повідомте нам інформацію про ваш рейс (номер рейсу, дата і час прибуття, назва аеропорту, термінал) і повідомте про ваш вибір (чи потрібен вам трансфер чи ні, якщо так, то скільки чоловік бажає скористатися трансфером, скільки у вас багажу) на нашу електронну адресу booking@ballet.ua

До хостелу БАЛЛЕТ можна добратися таким чином:

1. Скористатися трансфером хостелу БАЛЛЕТ

Ми можемо надати вам автомобіль, який чекатиме вас на місці прибуття, згідно висланої раніше інформації про ваш рейс. Вас буде зустрічати з табличкою наш представник.

Вартість трансферу (1-4 чоловік):
З аеропорту «Бориспіль» – 600 грн (25 USD)
З аеропорту «Жуляни» – 300 грн (13 USD)
Від центрального ж / д вокзалу – 300 грн (13 USD)
Від центрального автовокзалу – 300 грн (13 USD)

2. Доїхати на автобусі SKYBUS з аеропорту Бориспіль

Посадка на автобуси SKYBUS в аеропорту «Бориспіль» здійснюється біля терміналів B, D і F.

Стоянка SKYBUS біля терміналу В знаходиться прямо перед терміналом, трохи лівіше, якщо вийти з центрального входу терміналу В. Стоянку складно не помітити – автобуси SKYBUS мають яскраву оригінальну забарвлення і написи SKYBUS на бортах.

Біля терміналу F автобуси SKYBUS зупиняються прямо на першій лінії біля терміналу. Зупинка SKYBUS знаходиться праворуч, якщо вийти з центрального входу терміналу F. Навіть якщо на зупинці ви не помітили автобуса – не турбуйтеся – це значить, що один автобус вже виїхав і скоро приїде наступний.

Зупинка автобусів SKYBUS у терміналу D знаходиться біля виходу із залу прильоту при поїздці до Києва і на 2 рівні естакади біля входу в зал вильоту терміналу D при прибутті з Києва.

З аеропорту «Бориспіль» автобусом SKYBUS можна дістатися до Південного ж / д вокзалу. Автобуси SKYBUS відправляються кожні 15 хвилин вдень і кожні 30 – 45 хв. вночі. Вартість проїзду становить 50 грн.

Детальніше про SKYBUS можна прочитати на їх офіційному сайті: www.skybus.kiev.ua

airport

Схема зупинки SKYBUS автобусів в аеропорту «Бориспіль»

otkuda-otezzhaet-SkyBus

Схема зупинки SKYBUS автобусів на залізничному вокзалі

3. Доїхати на громадському транспорті з аеропорту Жуляни

Від аеропорту Жуляни до Південного залізничного вокзалу ходять такі маршрутки:
№ 805 (169). Час в дорозі 10 хв. Час роботи 6:20 – 22:15.

№ 368. Час в дорозі 10 хв. Час роботи 6:30 – 20:15.

Зупинка знаходиться з правого боку від центрального виходу на Повітрофлотському проспекті, навпроти готелю “Жуляни”. Вартість проїзду коливається від 10 до 20 грн.

4. Доїхаті на метро з залізничного вокзалу

Після прибуття на Південний ж / д вокзал вам необхідно сісти в метро на станції «Вокзальна» і доїхати до метро «Хрещатик», там, не виходячи з метро, вам необхідно перейти на станцію «Майдан Незалежності».

kyiv_metro

Коли вийдете з метро на площу Майдан Незалежності, ви побачите кафе McDonald`s. Між кафе McDonald`s і рестораном «Крим» знаходиться провулок Тараса Шевченка. Наш хостел знаходиться в цьому провулку, по його лівій стороні на відстані 250 метрів від площі Майдан Незалежності.

Ballet Hostel name card rus 2

Наші рекомендації:

1. Не рекомендуємо користуватися послугами таксі в аеропорту, тому що в основному це неофіційні служби таксі або служби із завищеними цінами. Такий таксист може не знайти потрібний вам адресу з першого разу, через що поїздка може затягнутися.
2. На відміну від таксі, приватний трансфер надійніший, ви можете бути впевнені, що машина буде подана вчасно, і ви успішно доберетеся до місця призначення з максимальним комфортом.

З повагою,
Адміністрація хостелу БАЛЛЕТ

Завантажити інструкцію